| Muži Ženy | |
|---|---|
| ID FireSport: | 188395 |
| Okres: | Náchod |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Souřadnice: | 50°24*31*N,16°07*50*E |
| PSČ: | 549 12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plačice | Hradec Králové | - | - | 17,76 | 2024/05/25 | |
| 2. | Lanžov | Trutnov | 17,91 | 17,87 | 17,91 | 2023/07/29 | |
| 3. | Vysokov | Náchod | 17,94 | 18,55 | 17,94 | 2024/08/24 | |
| 4. | Velichovky | Náchod | 18,32 | 18,30 | 18,32 | 2023/07/08 | |
| 5. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 18,21 | 18,42 | 18,42 | 2022/07/23 | |
| 6. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 18,77 | 18,70 | 18,77 | 2023/05/28 | |
| 7. | Vršovka | Náchod | - | - | 18,94 | 2024/05/18 | |
| 8. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 18,30 | 18,95 | 18,95 | 2021/06/19 | |
| 9. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,00 | 2025/08/17 | |
| 10. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 19,03 | 19,14 | 19,14 | 2023/05/13 | |
| 11. | Dubenec | Trutnov | 19,20 | 17,99 | 19,20 | 2024/07/06 | |
| 12. | Havlovice | Trutnov | 19,27 | 19,32 | 19,32 | 2025/06/07 | |
| 13. | Havlovice | Trutnov | - | - | 19,38 | 2024/06/08 | |
| 14. | Smidary | Hradec Králové | 17,94 | 19,41 | 19,41 | 2026/05/02 | |
| 15. | Tatobity | Semily | 18,09 | 19,53 | 19,53 | 2025/08/03 | |
| 16. | Pšánky | Hradec Králové | 17,27 | 19,68 | 19,68 | 2023/09/02 | |
| 17. | Havlovice | Trutnov | 20,14 | 21,76 | 20,14 | 2025/06/07 | |
| 18. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 20,56 | 19,14 | 20,56 | 2024/07/21 | |
| 19. | Velichovky | Náchod | 20,62 | 23,32 | 20,62 | 2025/07/12 | |
| 20. | Myštěves | Hradec Králové | 19,95 | 20,79 | 20,79 | 2025/08/23 | |
| 21. | Havlovice | Trutnov | 20,93 | 20,82 | 20,93 | 2023/06/10 | |
| 22. | Lanžov | Trutnov | 20,36 | 20,98 | 20,98 | 2025/08/16 | |
| 23. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 21,02 | 17,00 | 21,02 | 2023/05/27 | |
| 24. | Havlovice | Trutnov | 22,13 | 21,51 | 22,13 | 2024/06/08 | |
| 25. | Dubenec | Trutnov | 22,44 | 20,42 | 22,44 | 2021/07/03 | |
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/08/17 | Nepomuky | VČHL | 19,00 | 9 | 0 | | |
| 2025/08/17 | Nepomuky | VČHL | 19,00 | 8 | 0 | | |
| 2025/06/07 | Havlovice | VČHL | 19,32 | 4 | 4 | | |
| 2025/08/03 | Tatobity | VČHL | 19,53 | 8 | 0 | | |
| 2025/06/07 | areál TJ Sokol Havlovice | POHL | 20,14 | 6 | 5 | | |
| 2025/07/12 | Fotbalové hřiště Velichovky | POHL | 20,62 | 11 | 0 | | |
| 2025/08/23 | Myštěves | VČHL | 20,79 | 7 | 0 | | |
| 2025/08/16 | Lanžov | VČHL | 20,98 | 7 | 0 | | |
| 2025/07/12 | Velichovky | VČHL | 25,70 | 9 | 0 | | |
| 2025/06/28 | Sněženská dráha u hospody | POHL | 26,49 | 11 | 0 | | |
| 2025/05/08 | Sportovní areál Houdkovice | POHL | 27,50 | 7 | 4 | | |
| 2025/06/21 | Hřiště Semechnice | POHL | 30,20 | 12 | 0 | | |
| 2025/08/17 | Nepomuky | VČHL | NP | 12 | 0 | | |
| 2025/08/02 | Ploukonice | VČHL | NP | 10 | 0 | | |
| 2025/07/13 | Nahořany | VČHL | NP | 9 | 0 | | |
| 2025/08/24 | Pšánky | VČHL | NP | 9 | 0 | | |
| 2025/05/17 | Dubenec | VČHL | NP | 9 | 0 | | |
| 2025/06/29 | Bystřec | VČHL | NP | 9 | 0 | | |
| 2025/07/20 | Letohrad Kunčice | VČHL | NP | 8 | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
8. místo VCU 202118. místo JL 202115. místo VČHL 20226. místo VČHL 20234. místo POHL 202413. místo POHL 202516. místo VČHL 202511. místo PKL 202614. místo VČHL 2026
Podorlická hasičská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 26,49 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Podorlická hasičská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 27,50 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 4 počet výsledků: 1x
Podorlická hasičská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 20,14 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 5 počet výsledků: 2x
Východočeská hasičská liga
Tým: Vysokov , nejlepěí čas: 19,00 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 4 počet výsledků: 12x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2015/08/29 | Vysokov u Myslivce, Noční soutěž o pohár SDH Vysokov | |
| 2016/08/27 | Na kopci u Myslivce, Noční soutěž o pohár starosty | |
| 2023/08/26 | Vysokov, 9. kolo XXIV. ročníku Podorlické hasičské ligy | |
| 2024/08/24 | Vysokov, O pohár (sklopné) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| Vysokov | http://www.vysokov.cz/ | FSEU | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2025
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2025/05/08 | Sportovní areál Houdkovice, Podorlická hasičská liga | 6 | |
| 2025/05/17 | Dubenec, VČHL Dubenec | 17 | |
| 2025/06/07 | areál TJ Sokol Havlovice, Podorlická hasičská liga | 1 | |
| 2025/06/07 | Havlovice, VČHL Havlovice - noční soutěž | 1 | |
| 2025/06/21 | Hřiště Semechnice, Podorlická hasičská liga | 9 | |
| 2025/06/28 | Sněženská dráha u hospody, Podorlická hasičská liga | 12 | |
| 2025/06/29 | Bystřec, VČHL Bystřec | 17 | |
| 2025/07/12 | Velichovky, VČHL Velichovky | 1 | |
| 2025/07/12 | Fotbalové hřiště Velichovky, Podorlická hasičská liga | 1 | |
| 2025/07/13 | Nahořany, VČHL Nahořany - 2B | 3 | |
| 2025/08/02 | Ploukonice, VČHL Ploukonice | 3 | |
| 2025/08/03 | Tatobity, VČHL Tatobity | 6 | |
| 2025/08/16 | Lanžov, VČHL Lanžov | 1 | |
| 2025/08/17 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | 13 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















